HID (xenon) světlo 24W s děleným akumulátorem NiMH 4,5Ah

HID24

Přehled

Datum:

14.03.2009

Cena:

9.990,- Kč

Popis:

HID (xenon) světlo 24W s děleným akumulátorem 4,5Ah. Hlava světla je od akumulátoru oddělená, nová výbojka, nové NiMH akumulátory.

HID24 HID24 HID24 HID24 HID24 HID24 HID24 HID24 HID24 HID24 HID24 HID24 HID24 HID24 HID24

Podrobný popis:

HID (xenon) světlo 24W s děleným akumulátorem 4,5Ah. Hlava světla je od akumulátoru oddělená, nová výbojka, nové NiMH akumulátory. Hlava obsahuje objímku s nerezovou ručkou. V hlavě světla je umístěný i ballast, napájení je tedy zcela odděleno od vysokonapěťové části, napětí v kabelu a na konektoru je bezpečné, vždy jen ~12V. K hlavě světla je napevno připojený vysoce odolný kabel, ukončený robustním a odolným konektorem Buccaneer (vodotěsný, odolnost třídy IP68). Výbojka v hlavě je zcela nová, nepoužívaná. Na jedno nabití vydrří světlo svítit více jak jednu hodinu.

Kanystr s akumulátorem je nerezový, se dvěma maillon karabinami, vhodné pro uchycení na backplate, případně na opasek pomocí pouzdra. Obsahuje pack deseti průmyslových ("tvrdých", schopných vysoké zátěže) NiMH článků, tyto články jsou též minimálně používané (asi 4x ve vodě). Na vrchu kanystru je opět protikus konektoru Buccaneer.

Zapínání a vypínaní světla je umístěné přímo na hlavě, jedná se o otočný kroužek v zadní části hlavy. Vypínání je bezkontaktní, z důvodu zajištění maximální vodotěsnosti hlavy (v hlavě tedy není žádný další otvor pro vypínač). Na hlavě světla je umístěná karabina se systémem uchycení zajišťujícím to, že silné světlo hlavy bude při uchycení na D-kroužek vždy svěřovat směrem dolů a nebude oslňovat. Použitá výbojka má velmi příjemný kužel světla, s ostrým a silným středem a rozptýleným širším okrajem, velmi příjemné rozložení světelného kuželu při potápění.
Čelo hlavy je osazené nerezovou přírubou, slouží jako mechanická ochrana a pro lepší vyvážení zavěšené hlavy.

Důvod prodeje je 'přebytek' z našeho vývojového programu, jedná se jen o jeden kus, je však plně funkční, tato světla už řadu měsíců bez problémů používáme.V případě zájmu, jakýchkoliv dotazů nebo připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat.