Katalog produktů

Křídla

Vaky křídel jsou vyrobeny z dilaminátu vyvinutého právě k tomuto účelu. Inflátory typu V jsou vybaveny vrapovou hadicí délky 40 nebo 60 cm a kolenem. Jeden vypouštěcí ventil na levé straně křídla s otevíracím tlakem 0,25 baru, má dostatečný průtok a účinné silikonové těsnění. Všechna křídla je možné vybavit na přání druhým vypouštěcím ventilem vpravo. Ventil i koleno inflátoru jsou vybaveny závitem s vysokým stoupáním umožňujícím snadnou demontáž.


Postroje a desky

Široká nabídka postrojů vhodných pro technické potápění, rekreační ponory i cestování. Od zádové desky s průběžným popruhem pro DIR potápění přes pohodlné nastavitelné postroje s kovovými zkracovači vhodné i pro školy a půjčování, pevně nastavené postroje s trojzubcem a hrudní spojkou pro snadné ustrojení až po lehká záda s možností vložené desky pro jednu láhev nebo malé dvojče určená pro lehké ponory a cestování.


Komplety křídel

Komplety křídel uspokojí všechny potápěče. V nabídce je jakákoliv sestava od lehkých křídel s kruhovou duší nebo podkovou pro jednu láhev se vztlakem 16 kg a měkkými zády určených pro cestování až po křídla s dvojitou duší 2x42kg s pevným popruhem nebo zkracovači určená pro technické potápění. Konkrétní úpravy a parametry podle přání a potřeb každého potápěče a výběr nejrůznějších doplňků jsou samozřejmostí.


Doplňky

Široká škála doplňků vám usnadní potápění. Kapsy na zátěž s odhozem, kapsy na suchý oblek, pouzdro na nůžky, zádová kapsa, návleky na holeně nebo podložení ramen a jiné šité doplňky v barevných modifikacích. Dále bubínek na 350 m šňůry, adaptér na láhev, popruhy na láhev stabilní ve vodě, široké skruže na dvojče pro všechny průměry lahví....


Kování

Kování - žebříčky různých rozměrů a tvarů, žebříček s navařeným D-kroužkem D-brzda pro postroje s regulací, D-kroužky rovné i zahnuté a karabiny maillon. Kování jiných rozměrů a tvarů není problém dodat na zakázku i v malých sériích. Ploché díly jsou povrchově upraveny omíláním a kartáčováním.