Pouzdro na nůžky, upevnění na ramení popruh nebo opasek

PN02

Přehled

Kód:

PN02

Barvy:

černá

Cena:

393,- Kč s DPH

 

(cena pouze za pouzdro, bez nůžek)

Popis:

Pouzdro na nůžky, upevnění na ramení popruh nebo opasek

PN02 PN02 PN02 PN02 PN02 PN02

Podrobný popis:

Pouzdro na nůžky pro jejich upevnění na ramení popruh nebo opasek. Pouzdro je možno přichytit jak svisle tak vodorovně a ve všech polohách jsou nůžky bezpečně upevněny zajišťovacím páskem se suchým zipem.
Toto pouzdro je vyvinuto společností Anhinga a úspěšně se osvědčilo uz u mnoha potápěčů i typů ponorů. Velmi jednoduchá manipulace při vyndavání i vracení nůžek je zajištěná pomocí jednoho pásku i tvaru pouzdra, vzhledem ke tvaru nůžek Fiskars je zajištění nůžek v pouzdře velmi spolehlivé, při správném používání je ztráta nužek (narozdíl od mnohých pouzder na nože) prakticky vyloučená.

Požití nůžek pod vodou je překvapivě jednoduché a účinné. Zažitá představa nože jako 'jediného správného' prostředku pro vyprošťování z vlasců či šňůr pod vodou je u potápění velmi zakořeněná :], stačí však jediný ponor a použití nůžek a asi každý pochopí v čem spočívá 'síla' tohoto řešení. Přestřihout i prověšený vlasec pod vodou je možné i za pomoci jen jedné ruky, nůžkami se dá rozdělit i relativně silné ocelové lanko. Núžky se velmi dobře pod vodou ovládají i v silných suchých rukavicích, a to včetně manipulace s pouzdrem.

Doporučené nůžky: FISKARS 9615 - Nůžky univerzální (300-400Kč dle obchodníka)

Doplňující informace:


Barevné varianty:

černá, logo

Váha:

xxxx g

Obsah balení:

pouzdro s nerezovou brzdou, PVC obal

V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat.Komentáře:


Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Váš komentář