Křídlo pro CCR rebreather CCR21

CCR21

Přehled

Kód:

CCR21

Barvy:

černá s barevným logem

Cena:

9.478,- Kč s DPH
  10.426,- Kč s DPH křídlo + infl. hadice

Popis:

Dvouplášťové křídlo z dilaminátu pro CCR rebreather se vztlakem 21 kg a zúženou horní částí křídla. Je vybaveno spolehlivým inflátorem, jedním vypouštěcím ventilem vlevo s ručním ovládáním a automaticky otevíracím tlakem 0,25 baru

CCR21 CCR21 CCR21 CCR21 Vnitřní duše


Podrobný popis:

Křídlo CATFISH CCR21 je dvouplášťový kompenzátor vztlaku pro rebreathery, ve tvaru podkovy, určený pro technické potápění. Vztlak křídla je 210N, tj. v přepočtu na zátěž kompenzace 21kg váhy kompletu s backplate, láhvemi a případně stagemi, zátěží, kanystry ap.

CATFISH CCR21 je navržen pro vysokou zátěž, je určený i pro vrakové a jeskynní potápění. Vnější obal křídla je z dilaminátu, materiálu s vnější vrstvou vysoce odolnou proti otěru a vnitřní vrstvou s vysokou hustotou vlákna odolnou proti průpichu. Vnitřní duše je opět dvouvrstvá, vnitřní PUR (polyurethan) a vnější látková vrstva, materiál je označovaný jako Textane 210/290, materiál mnohem vyšší ohebností než například Cordura (důležité z hlediska využití vnitřního objemu křídla), při zachování srovnatelné mechanické odolnosti.
Při návrhu materiálů byl kladen důraz na vysokou odolnost proti průrazu a průřezu (vyšší jak například Cordura 500/1000 a srovnatelné materiály) a též i proti mechanickému otěru.

Horní část křídla nad otvory pro hadice je v porovnání s běžnými křídly maximálně zúžená, nebrání vedení hadic a ústenky rebreatheru. Ve středové části jsou dva otvory pro šrouby s roztečí 11".

YKK Použitý zip na vnějším obalu je 'světová špička v oboru', zip YKK (plastový jezdec zipu, nezasekává se ani v extrémních podmínkách), preferovaný předními výrobci technických a outdoorových vybavení. Použité materiály a konstrukce zipu (velké články) zajišťuje vysokou odolnost zipu proti poškození, narozdíl od levnějších spirálových zipů zde nehrozí poškození vytržením části zipu. Jezdec zipu je plně chráněný díky konstrukci vnějšího obalu křídla.

Inflator Důležitou součástí každého křídla je i spolehlivý inflátor. Křídla CATFISH jsou osazena jedním z nejkvalitnějších inflátorů evropské výroby. Vnitřní část hlavy inflátorů i ovládací prvky jsou z nerezové oceli a niklo/chromované mosazi, hlava je vnitřně propojena s uchycením inflátoru pomocí kovového lanka. Vnější materiál je převážně vyztužený techno-polymer. Zaručená průtočnost plynu je 18.000 nl/h, provozní tlak do 12bar. Inflátor splňuje Evropskou normu UNI EN 1809:1997 týkající se kompenzátorů vztlaku.

Vypouštěcí ventil Také vypouštěcí ventil tvoří důležitou bezpečností součást křídla. Na křídlech CATFISH jsou opět použity nízkoprofilové ventily od evropského výrobce a to ve vyšší verzi produktu. Ventil obsahuje nerezovou pružinu s nastaveným přetlakem 0.25bar, je přetlakový plně automatický, s možností ručního ovládání.Použité materiály jsou: techno-polymerové vnější části, vnitřní flange je z PA, pružina z nerezové oceli, těsnící materiál SLR (pružný silikonový elastomer), zajišťující výbornou těsnost ventilu. Táhlo ventilu je dlouhé 11cm, použité lanko má průměr 3mm (výrazně lepší manipulace s ventilem v porovnání s tenkými lanky), lanko se skládá z vnějšího opletu a vnitřního jádra (vysoká pevnost a odolnost). Plastový úchyt táhla je součástí křídla a je přidáván ke křídlu samostatně.

Středová nášivka Ve středové části je umístěná certifikační nášivka s informacemi o výrobci, typu křídla, typem lahví pro které je křídlo navržené, rokem výroby, informacemi o omezení křídla a také údaji o CE certifikaci (CE EN 1809).
Na křídla je možné umístit výšivky na zakázku a to jak textové (jméno, oddíl, název expedice ap.), tak i grafické (vlastní pbrázky, loga ap.), v různých barvách. Informujte se možnosti, cenu a případný termín dodání.


Doplňující informace:


Materiály:

vnější vak Dilaminát, vnitřní duše Textane 210/290 - PUR zátěr

Váha:

xxxx g

Obsah balení:

komplet vnějšího obalu, vnitřní duše, 1x inflátor, 1x vypouštěcí ventil, táhlo ventilu, PVC obal

Barevné varianty:

černá (základ křídla)

Výšivky na zakázku:

ano, jak textové, tak grafické výšivky, různé barvy

Související a doplňkové produkty:


Komponenty křídel:
ILP55 LP hadice inflátoru 55 cm VV01 Druhý vypouštěcí ventil vpravo (příplatek)

V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat.Komentáře:


Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Váš komentář