Postroje a desky

Anhinga nabízí zádové desky, postroje i popruhy podle požadavků zákazníků. Neomezujeme se pouze na jeden materiál či pouze jeden typ postroje, nabízíme vše, co je žádané pro velmi různorodé styly potápění.

Zádové desky (backplate) nabízíme ze tří materiálů, nerezové, duralové a tzv. "měkká záda", šitou náhradu zádové desky. Nejběžněji používané, nerezové zádové desky, jsou k dispozici ve třech variantách podle síly použitého materiálu, 3mm, 6mm a 8mm. Liší se cenou a hlavně svojí hmotností. Duralové zádové desky jsou v nabídce pouze 3mm, zato ve čtyřech barevných provedeních. Nabídku zádových desek doplňuje "zádová deska" šitá z popruhů.
Nejčastěji volený backplate je z nerezové 3mm oceli. Je univerzální a cenově přístupný. Silnější desky 6mm a hlavně 8mm jsou určené jako kompenzace potřebné zátěže při potápění, snižuji potřebu potápěče tzv. "olova", což je například v případě 3mm a 8mm desky rozdíl přibližně 4kg, o které si snížíte množství olověné zátěže!
Duralové zádové desky jsou určené hlavně pro cestování. Váha duralové desky je pouze 750g, při omezení hlavně váhy zavazadel v letecké dopravě je každé takové snížení váhy vítané. Duralové desky nabízíme ve čtyřech "barevných" variantách, liší se v barvě povrchové úpravy (černá, modrá, červená a přírodní stříbrná). Použité jsou kvalitní švýcarské barvy, velmi syté a barevně atraktivní. Duralové desky doporučujeme převážně pro uchycení jedné láhve, nejsou vhodné pro postroje pro dvě láhve o objemu větším jak 2x10L.
Šitá zádová deska je vhodná též hlavně pro cestování, má velmi nízkou váhu a navíc je možné tuto desku ohýbat a lépe umístit v zavazadle.
A stejně jako v případě stejné ceny u všech základních křídel je cena obou 3mm desek, duralové i nerezové, shodná.


Postroje nabízíme, na rozdíl od většiny konkurence, v mnoha variantách a navíc v univerzálních velikostech. V nabídce jsou jak "tradiční DIR" postroje, tak i námi vyvinuté postroje se zkracovacími popruhy a postroje s ramenní přezkou (trojzubcem).
DIR postroje (s libovolnou zádovou deskou) mají pouze jeden pevný průběžný popruh, jsou cenové nejdostupnější. Velmi praktické jsou postroje se zkracovači, umožňují jak používání postroje více potápěči bez nutnosti úpravy délek popruhů, ale také mnohem pohodlnější ustrojení a odstrojení potápěče. V tomto směru podobné jsou i postroje s trojzubcem (přezkou či přezkami) na ramenních popruzích, zde je délka popruhů stejně jako u DIR varianty pevná.
Délka popruhů je z výroby nastavená tak, aby bylo možné používat naše postroje univerzálně. Po zakoupení doporučujeme popruhy adekvátně zkrátit na postavu potápěče, postup je popsaný v tomto návodu.


Možných kombinací postrojů je mnoho, uvádíme zde pouze ty nejběžnější, pokud budete požadovat například zkracovač ramenních popruhů pouze na jednom rameni, kombinaci zkracovače a trojzubce (přezky) atp., kontaktujte nás, velmi rádi Vám s vhodným výběrem pomůžeme!


Zádové desky
Kód: BP03
Cena: 2.153,- Kč s DPH
Popis: Zádová deska 3mm nerez.

Kód: BPD03
Cena: 2.135,- Kč s DPH
Popis: Zádová deska 3mm dural. Přírodní elox (stříbrný), černá a modrá barevná varianta.

Kód: BP06
Cena: 4.548,- Kč s DPH
Popis: Zádová deska 6mm nerez.

Kód: BP08
Cena: 6.076,- Kč s DPH
Popis: Zádová deska 8mm nerez.


Postroje s 3mm zádovou deskou
Kód: BA03
Cena: 3.049,- Kč s DPH
Popis: Základní postroj se zádovou deskou DIR nerez 3 mm, průběžný popruh 360cm, 5xD-kroužek, nerezová přezka. Součástí postroje je spodní popruh se změkčenou střední částí.

Kód: BZ03
Cena: 4.013,- Kč s DPH
Popis: Postroj se zádovou deskou nerez 3 mm a nerezovými D-zkracovači. Součástí postroje je spodní popruh se změkčenou střední částí, nerezová přezka a 8x D-kroužek.

Kód: BL03
Cena: 3.557,- Kč s DPH
Popis: Postroj se zádovou deskou nerez 3 mm, hrudní spojkou a trojzubcem vlevo. Trojzubce ITW Nexus jsou vyrobeny z ekvivalentu Delrinu. Součástí postroje je spodní popruh se změkčenou střední částí. 8xD-kroužek.

Kód: BT03
Cena: 3.606,- Kč s DPH
Popis: Postroj se zádovou deskou nerez 3 mm, průběžný popruh 360cm, 6x D-kroužek. Součástí postroje je spodní popruh se změkčenou střední částí.

Kód: SZ
Cena: 4.223,- Kč s DPH
Popis: Postroj s lehkými zády a nerezovými D-zkracovači. Součástí postroje je podložení zad, spodní popruh se změkčenou střední částí, podložení ramen a 8xD.


Postroje s 6mm zádovou deskou
Kód: BA06
Cena: 5.368,- Kč s DPH
Popis: Základní postroj se zádovou deskou DIR nerez 6mm, průběžný popruh 360cm, 5xD-kroužek, nerezová přezka. Součástí postroje je spodní popruh se změkčenou střední částí.

Kód: BZ06
Cena: 6.408,- Kč s DPH
Popis: Postroj se zesílenou zádovou deskou nerez 6mm a nerezovými D-zkracovači ramenních poruhů. Součástí postroje je spodní popruh se změkčenou střední částí, nerezová přezka a 8x D-kroužek.

Kód: BL06
Cena: 5.952,- Kč s DPH
Popis: Postroj se zesílenou zádovou deskou nerez 6mm, hrudní spojkou a trojzubcem vlevo. Trojzubce ITW Nexus jsou vyrobeny z ekvivalentu Delrinu. Součástí postroje je spodní popruh se změkčenou střední částí. 8xD-kroužek.


Postroje s 8mm zádovou deskou
Kód: BA08
Cena: 6.974,- Kč s DPH
Popis: Postroj se těžkou nerezovou zádovou deskou DIR 8mm, průběžný popruh 360cm, 5xD-kroužek, nerezová přezka. Součástí postroje je spodní popruh se změkčenou střední částí.

Kód: BZ08
Cena: 7.938,- Kč s DPH
Popis: Postroj s těžkou zádovou deskou nerez 8mm a nerezovými D-zkracovači. Součástí postroje je spodní popruh se změkčenou střední částí, nerezová přezka a 8x D-kroužek.

Kód: BL08
Cena: 7.482,- Kč s DPH
Popis: Postroj s těžkou zádovou deskou nerez 8mm, hrudní spojkou a trojzubcem vlevo. Trojzubce ITW Nexus jsou vyrobeny z ekvivalentu Delrinu. Součástí postroje je spodní popruh se změkčenou střední částí. 8xD-kroužek.


Popruhy
Kód: BA
Cena: 654,- Kč s DPH
Popis: Popruhy pro základní postroj DIR, průběžný popruh, 2x hrudní D-kroužky (ohnuté), 1x D-kroužek vlevo na bederním popruhu, nerezová přezka, spodní popruh s dvěma D-kroužky

Kód: BZ
Cena: 1.619,- Kč s DPH
Popis: Popruhy k postroji se zkracovači, horní popruh, 2x hrudní D-kroužky (ohnuté), zkracovače popruhů z obou stran, 2x D-kroužek na bederním popruhu, nerezová přezka, spodní popruh s dvěma D-kroužky

Kód: BL
Cena: 1.163,- Kč s DPH
Popis: Popruhy k postroji s levým trojzubcem, horní popruh, 2x hrudní D-kroužky (ohnuté), hrudní spojka s ITW Nexux přezkou, rozepínací plastová přezka na levém ramenním popruhu, 2x D-kroužek na bederním popruhu, nerezová přezka, spodní popruh s dvěma D-kroužky

Kód: BT
Cena: 1.212,- Kč s DPH
Popis: Popruhy k postroji s trojzubci, horní popruh, 2x hrudní D-kroužky (ohnuté), delrinové trojzubce z obou stran, 2x D-kroužek na bederním popruhu, nerezová přezka, spodní popruh s dvěma D-kroužky

Komentáře:


Jeden komentář

  1. [...] http://www.divers-direct.cz/dbrzda-anhinga/d37417/ Here is the manufacturer (Czech Company) Postroje a desky | Anhinga s.r.o. __________________ [...]