Postroj backplate 3mm se zkracovači

BZ03

Přehled

Kód:

BZ03

Cena:

4.013,- Kč s DPH
  4.744,- Kč s DPH postroj + podložení ramen

Popis:

Postroj se zkracovači, kovový backplate (v základní verzi 3mm nerez), horní popruh, 2x hrudní D-kroužky (ohnuté), zkracovače popruhů z obou stran, 2x D-kroužek na bederním popruhu, nerezová přezka, spodní popruh s dvěma D-kroužky

BZ03 BZ03 BZ03 BZ03 BZ03 BZ03 BZ03 BZ03 BZ03

Podrobný popis:

BZ03 je postroj (popruhový systém, backplate s popruhy) navržený pro rekreační i technické potápění. Výhodou tohoto postroje je možnost nastavení délky obou ramenních popruhů (zkracovače), což je velmi pohodlné a šetrné k potápěči během nasazovaní a pokládání kompletu s lahvemi.

Postroj BZ03 se stejně jako většna ostatních postojů skládá z kovové zádové desky 3mm (nerezový backplate), z horního velmi tuhého a odolného popruhu o délce 165cm (složení 1/3 polypropylén, 2/3 polyamid - vysoká odolnost a pevnost), úchytu (očka) pro inflátor, dvou horních ohnutých D-kroužků uchycených na popruhu ve výši ramem pomocí 50mm žebříčků, dvou zkracovačů s D-brzdami, dvou spodních popruhů s D-kroužky (materiál je čistý polypropylén, popruhy jsou nesmáčivé a měkké), dále ze dvou dalších žebříčků na spodní zadní straně backplate (sloužících pro nastavení délky popruhů), dvou D-kroužků na bederním popruhu, z nerezové přezky na bederním popruhu a z jednoho spodního popruhu (s dvěma D-kroužky).

Spodní mezinožní popruh se sešitý ze tří dílů pro zachování nejlepšího možného využití, středová část je z měkkéhé popruhu, obě krajní části z tužšího popruhu pro z důvodu spolehlivého upevnění předního a zadního D-kroužku (přední pro úchyt scooteru, zadní pro osobní cívku, případně bubínek).
Nerezová přezka na bederním popruhu je z z pevného nerezového plechu, zajišťuje naprosto spolehlivé uchycení postroje k tělu.

Délka popruhů ramenních i mezinožního je nastavena pouze orientačně, je nutné si délky ok nastavit individuálně dle konktétní postavy potápěče. Nastavení začíná úpravou délky ramenních popruhů, délka se nastavuje posunutím popruhů ve zkracovačích. Následuje úprava mezinožního popruhu posunutím konce mezinožního popruhu v zadním žebříčku. Doporučujeme též po nastavení délky popruhů provést zkrácení bederních popruhů na požadovanou délku (popruhy jsou dostatečně dlouhé pro každou postavu), nejlépe useknutím pomocí rozžhaveného nože, aby se popruh po zkrácení neštěpil na jednotlivá vlákna).

Tento postroj doporučujeme zakoupit spolu s podložením ramen (nejsou součástí postroje), případě se zátěžovými kapsami a zádovou dečkou na bójku.

Doplňující informace:


Materiály:

Nerezová ocel, PE popruhy, pryž

Barevné varianty:

nerez, černé popruhy

Váha:

xxxx g

Obsah balení:

backplate, průběžný popruh, mezinožní popruh, 6x D-kroužek s žebříčkem, 2x žebříček, nerezová přezka s gumovým úchytem, oko pro uchycení inflátoru

V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat.