Postroj se zádovou deskou 6mm a trojzubcem

Překlad této stránky: Cesky English
BL06

Přehled

Kód:

BL06

Cena:

5.952,- Kč s DPH
  6.683,- Kč s DPH postroj + podložení ramen

Popis:

Postroj se zesílenou 6mm nerezovou zádovou deskou, levým trojzubcem, horní popruh, 2x hrudní D-kroužky (ohnuté), hrudní spojka s ITW Nexus přezkou, rozepínací plastová přezka na levém ramenním popruhu, 2x D-kroužek na bederním popruhu, nerezová přezka, spodní popruh s dvěma D-kroužky

BL03 BL03 BL03 BL03 BL03 BL03

Podrobný popis:

BL06 je postroj (popruhový systém, backplate s popruhy) navržený převážně pro technické potápění. Výhodou tohoto postroje je možnost rozepnutí levého ramenního popruhu (robustní a bezpečná plasová přezka ITW Nexus), což je velmi pohodlné a šetrné k potápěči během nasazovaní a pokládání kompletu s lahvemi. Další výhodou je zesílený 6mm backplate, nahrazující část nutné zátěže.

Postroj BL06 se stejně jako většina ostatních postojů skládá z kovové zádové desky 8mm (nerezový backplate), z horního velmi tuhého a odolného popruhu o délce 150cm (složení 1/3 polypropylén, 2/3 polyamid - vysoká odolnost a pevnost), úchytu (očka) pro inflátor, dvou horních ohnutých D-kroužků uchycených na popruhu ve výši ramem pomocí 50mm žebříčků, jednoho trojzubce (přezky) na levém ramenním popruhu, hrudní spojky s malou plastovou přezkou ITW Nexus sloužící pro stabilizaci popruhu, dvou spodních popruhů, dále ze dvou dalších žebříčků na spodní zadní straně backplate (sloužících pro nastavení délky popruhů), dvou D-kroužků na bederním popruhu, z nerezové přezky na bederním popruhu a z jednoho spodního popruhu (s dvěma D-kroužky).

Spodní mezinožní popruh se sešitý ze tří dílů pro zachování nejlepšího možného využití, středová část je z měkkéhé popruhu, obě krajní části z tužšího popruhu pro z důvodu spolehlivého upevnění předního a zadního D-kroužku (přední pro úchyt scooteru, zadní pro osobní cívku, případně bubínek).
Nerezová přezka na bederním popruhu je z z pevného nerezového plechu, zajišťuje naprosto spolehlivé uchycení postroje k tělu.

Délka popruhů ramenních i mezinožního je nastavena pouze orientačně, je nutné si délky ok nastavit individuálně dle konktétní postavy potápěče. Nastavení začíná úpravou délky spodních popruhů, délka se nastavuje posunutím žežíčků upevněných na popruzích v zadní spodní části backplate . Postroj se na těle potápěče stabilizuje též pomocí dotažení hrudní spojky. Následuje úprava mezinožního popruhu posunutím konce mezinožního popruhu v zadním žebříčku. Doporučujeme též po nastavení délky popruhů provést zkrácení bederních popruhů na požadovanou délku (popruhy jsou dostatečně dlouhé pro každou postavu), nejlépe useknutím pomocí rozžhaveného nože, aby se popruh po zkrácení neštěpil na jednotlivá vlákna).

Tento postroj doporučujeme zakoupit spolu s podložením ramen (nejsou součástí postroje), případě se zátěžovými kapsami a zádovou dečkou na bójku.

Doplňující informace:


Barevné varianty:

nerez, černé popruhy

Váha:

xxxx g

Obsah balení:

6mm nerezový backplate, horní popruh, mezinožní popruh, 6x D-kroužek s žebříčkem, 2x žebříček, 2x plasová přezka ITW Nexux s popruhem, nerezová přezka s pryžovým úchytem, oko pro uchycení inflátoru

V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat.Komentáře:


Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Váš komentář