Postroj DIR backplate 8mm pro jednu láhev nebo dvojče

Překlad této stránky: Cesky English
BA08

Přehled

Kód:

BA08

Cena:

6.974,- Kč s DPH
  7.705,- Kč s DPH postroj + podložení ramen

Popis:

DIR postroj s těžkou 8mm nerezovou zádovou deskou, průběžný popruh, 2x hrudní D-kroužky (ohnuté), 1x D-kroužek vlevo na bederním popruhu, nerezová přezka, spodní popruh s dvěma D-kroužky

BA08 BA08 BA08 BA08 BA08 BA08 BA08 BA08 BA08

Podrobný popis:

BA08 je velmi těžký základní postroj (popruhový systém, backplate s popruhy) určený pro technické potápění. Výhodou tohoto postroje je jednoduchost, je zde jeden průběžný popruh. Tento postroj je také požíván v 'DIR' potápěčských systémech. Výhodou 8mm backplate je jeho hmotnost, ve srovnání s 3mm backplate je zde váhový rozdíl přibližně 4kg, takže nahrazuje část olověné zátěže nutné pro vyvážení potápěče.

Postroj BA08 se stejně jako většna ostatních postojů skládá z kovové zádové desky 8mm (nerezový backplate), z průběžného velmi tuhého a odolného popruhu o délce 360cm (složení 1/3 polypropylén, 2/3 polyamid - vysoká odolnost a pevnost), úchytu (očka) pro inflátor, dvou horních ohnutých D-kroužků uchycených na popruhu ve výši ramem pomocí 50mm žebříčků, z dvou dalších žebříčků na spodní zadní straně backplate (sloužících pro nastavení délky popruhů), z jednoho D-kroužku na levé straně (pro uchycení manometru / stage), z nerezové přezky na bederním popruhu a z jednoho spodního popruhu (s dvěma D-kroužky). Pod horními D-kroužky je na každé straně popruhu navlečený pár gumových úchytů (v šířce popruhu) pro případné uchycení záložní svítilny.

Spodní mezinožní popruh se sešitý ze tří dílů pro zachování nejlepšího možného využití, středová část je z měkkéhé popruhu, obě krajní části z tužšího popruhu pro z důvodu spolehlivého upevnění předního a zadního D-kroužku (přední pro úchyt scooteru, zadní pro osobní cívku, případně bubínek).
Nerezová přezka na bederním popruhu je z z pevného nerezového plechu, zajišťuje naprosto spolehlivé uchycení postroje k tělu.

Délka popruhů ramenních i mezinožního je nastavena pouze orientačně, je nutné si délky ok nastavit individuálně dle konktétní postavy potápěče. Nastavení začíná úpravou délky ramenních popruhů, délka se nastavuje posunutím nerezových žebříčků z obou stran popruhů, žebříčky jsou umístěné v zadní spodní části. Následuje úprava mezinožního popruhu posunutím konce mezinožního popruhu v zadním žebříčku. Doporučujeme též po nastavení délky popruhů provést zkrácení bederního popruhu na požadovanou délku (popruh je dostatečně dlouhý pro každou postavu - 360cm), nejlépe useknutím pomocí rozžhaveného nože, aby se popruh po zkrácení neštěpil na jednotlivá vlákna).

Doplňující informace:


Materiály:

Nerezová ocel, PE popruhy, pryž

Barevné varianty:

nerez, černé popruhy

Váha:

xxxx g

Obsah balení:

8mm nerezový backplate, průběžný popruh, mezinožní popruh, 5x D-kroužek (2x lomený), 7x žebříček (2x 3mm, 5x 2mm), nerezová přezka, gumové úchyty (6x), oko pro uchycení inflátoru

V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat.Komentáře:


Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Váš komentář