Postroj s měkkými zády, zádovou dečkou a zkracovači pro jednu láhev nebo lehké dvojče

SZ

Přehled

Kód:

SZ

Cena:

4.223,- Kč s DPH

Popis:

Postroj s lehkými zády a nerezovými D-zkracovači. Součástí postroje je podložení zad, spodní popruh se změkčenou střední částí, podložení ramen a 8xD.

SZ SZ SZ SZ

Podrobný popis:

SZ je postroj navržený hlavně pro účely skladnosti a váhy při cetování. Nahrazuje postroje se zádovými deskami (backplate) svojí konstrukcí ušitou z pevných a spolehlivých popruhů. Postroj je vhodný spíše pro rekreační potápění a hlavně pro jednu láhev (dvojče je na postroj možné také úmístit, ale nedoporučujeme to bez vložené zádové desky).

Do postroje SZ je možné vložit duralový nebo ocelový backplate, pro dostažení větší stability uchycení láhve (nutný též adaptér). Postroj je vybavený zkracovači ramenních popruhů, umožňujících pohodlné nasazovaní a sundavání postroje s láhví. Součástí postroje je i zádová dečka.

Spodní mezinožní popruh se sešitý ze tří dílů pro zachování nejlepšího možného využití, středová část je z měkkého popruhu, obě krajní části z tužšího popruhu pro z důvodu spolehlivého upevnění předního a zadního D-kroužku (přední pro úchyt scooteru, zadní pro osobní cívku, případně bubínek).
Nerezová přezka na bederním popruhu je z z pevného nerezového plechu, zajišťuje naprosto spolehlivé uchycení postroje k tělu.

Délka popruhů ramenních i mezinožního je nastavena pouze orientačně, je nutné si délky ok popruhů nastavit individuálně dle konktétní postavy potápěče. Nastavení začíná úpravou délky spodních popruhů, délka se nastavuje posunutím žežíčků upevněných na popruzích v zadní spodní části backplate . Následuje úprava mezinožního popruhu posunutím konce mezinožního popruhu v zadním žebříčku. Doporučujeme též po nastavení délky popruhů provést zkrácení bederních popruhů na požadovanou délku (popruhy jsou dostatečně dlouhé pro každou postavu), nejlépe useknutím pomocí rozžhaveného nože, aby se popruh po zkrácení neštěpil na jednotlivá vlákna).

Tento postroj doporučujeme zakoupit spolu s podložením ramen, případě se zátěžovými kapsami.

Doplňující informace:


Materiály:

PE popruhy, nerezová ocel, pryž

Barevné varianty:

černé popruhy

Váha:

xxxx g

Obsah balení:

komplet postroje se zádovou dečkou, mezinožní popruh, 6x D-kroužek s žebříčkem, 2x žebříček, 2x zkracovač, nerezová přezka s pryžovým úchytem, oko pro uchycení inflátoru

V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat.Komentáře:


Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Váš komentář