Zádová deska (backplate) 3mm dural

BPD03

Přehled

Kód:

BPD03

Cena:

2.135,- s DPH

Popis:

Zádová deska - backplate - vyrobená z 3mm duralové desky

BPD03 BPD03 BPD03

Podrobný popis:

Velmi lehká a přesto naprosto pevná zádová deska, backplate, vhodná pro kompletaci s většinou z našich postrojů. Určena je hlavně pro cestování a rekreační potápění. Díky své velmi nízké váze je vhodná i pro cestování leteckou dopravou.

Tvar backplate je vyvinut pro co nejuniverzálnější použití.
Průhyb desky ve středové části je z důvodu možnosti upevnění dvojčete, případně jedné láhve s adaptérem, pomocí nerezových matek. Jsou zde též čtyři průchody pro možnost protažení popruhů při potápění s jednou láhví bez adaptéru. Pro lepší možnost vyvážení postroje jsou ve středové části dva páry průchodů pro šrouby s běžnou roztečí 11" (279,5mm). Ve spodní části se nachází průchod pro mezinožní popruh a protože se snažíme přizpůsobit vašim praktickým pořadavkům, jsou zde průchody jak pro běžný 50mm popruh, tak i užší 25mm popruh.
Horní a spodní oválné otvory slouží pro propletení ramenních a bederních popruhů. Po stranách jsou v backplate umístěné kruhové průchody pro uchycení jak zádové dečky na bójku, tak i připadně dalšího příslušenství (zátěžové kapsy, kanystry ke světlům ap.).

Veškeré hrany a též i otvory v backplate jsou ručně opracovány (sraženy a odjehleny), aby nepoškozovaly popruhy. Následný proces eloxování desky tyto hrany ještě 'zjemní'.

Na rozdíl od většiny výrobců provádíme ohyb spodních rohů backplate (směrem od zad), důvod je velmi jednoduchý: přizpůsobení tvaru těla potápěče, takže bacplate Anhinga vás ve spodní části zad tlačit svými hranami nebude.

Použitá povrchová úprava - eloxování - je prováděna pomocí velice kvalitních švýcarských barev s vynikající sytostí a krytím, ani dlouhodobé působení slané mořské vody našim zádovým deskám neuškodí. Základní 'barvou' našich duralových desek je bezbarvý elox (přírodní matně-stříbrný povrch), na zakázku nabízíme hlavně sytě modrou, červenou a antracitově černou barvu. Ve speciálních případech je po dohodě možné dodat další barvy povrchu.

Materiál backplate je slitina hliníku AA dle EN 573-3, označovaná jako 5754. Vyznačuje se mimořádnou schopností eloxovatelnosti, výbornou korozevzdorností a svařitelností.

Doplňující informace:


Materiály:

slitina hliníku AA

Barevné varianty:

bezbarvá, černá, modrá, červená

Váha:

756 g

Obsah balení:

zádová deska s eloxem, PVC obal

Podobné produkty z naší nabídky:


V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat.Komentáře:


Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Váš komentář