Zádová deska (backplate) 3mm nerez

BP03

Přehled

Kód:

BP03

Cena:

2.153,- s DPH

Popis:

Zádová deska - backplate - vyrobená z 3mm nerezové ocele

BP03 BP03 BP03

Podrobný popis:

"Základní' nerezová zádová deska 3mm, backplate, vhodná pro kompletaci s většinou z našich postrojů. Určena je jak pro rekreační, tak i technické potápění.

Tvar backplate je vyvinut pro co nejuniverzálnější použití.
Průhyb desky ve středové části je z důvodu možnosti upevnění dvojčete, případně jedné láhve s adaptérem, pomocí nerezových matek. Jsou zde též čtyři průchody pro možnost protažení popruhů při potápění s jednou láhví bez adaptéru. Pro lepší možnost vyvážení postroje jsou ve středové části dva páry průchodů pro šrouby s běžnou roztečí 11" (279,4mm). Ve spodní části se nachází průchod pro mezinožní popruh a protože se snažíme přizpůsobit vašim praktickým pořadavkům, jsou zde průchody jak pro běžný 50mm popruh, tak i užší 30mm popruh.
Horní a spodní oválné otvory slouží pro propletení ramenních a bederních popruhů. Po stranách jsou v backplate umístěné kruhové průchody pro uchycení jak zádové dečky na bójku, tak i připadně dalšího příslušenství (zátěžové kapsy, kanystry ke světlům ap.).

Veškeré hrany a též i otvory v backplate jsou ručně opracovány (sraženy a odjehleny), aby nepoškozovaly popruhy.

Na rozdíl od většiny výrobců provádíme ohyb spodních rohů backplate (směrem od zad), důvod je velmi jednoduchý: přizpůsobení tvaru těla potápěče, takže backplate Anhinga vás ve spodní části zad tlačit svými hranami nebude.

Doplňující informace:


Materiály:

nerezová ocel

Barevné varianty:

nerezová ocel

Váha:

2,2kg

Obsah balení:

zádová deska z nerezové oceli, PVC obal

V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat.Komentáře:


Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Váš komentář