Zádová deska (backplate) 8mm nerez

BP08

Přehled

Kód:

BP08

Cena:

6.076,- s DPH

Popis:

Zádová deska - backplate - vyrobená z 8mm nerezové ocele

BP06 BP06 BP06 BP06 BP06 BP06

Podrobný popis:

Velmi těžká a silná zádová deska, backplate, vhodná pro kompletaci s většinou z našich postrojů. Určena je hlavně pro technické potápění.
Výhodou této zádové desky je výrazně větší (téměř trojnásobná) hmotnost v porovnání s "bežnou" 3mm nerezovou deskou. Výhoda této hmotnosti je zřejmá, nahrazuje část aktivní záteže ('olova') nutné pro vyvážení potápěče.

Tvar backplate je vyvinut pro co nejuniverzálnější použití, je až na otvory pro lahvové popruhy prakticky shodný s 3mm a 6mm variantou.
Průhyb desky ve středové části je z důvodu možnosti upevnění dvojčete, případně jedné láhve s adaptérem, pomocí nerezových matek. Pro lepší možnost vyvážení postroje jsou ve středové části dva páry průchodů pro šrouby s běžnou roztečí 11" (279,5mm). Ve spodní části se nachází průchod pro mezinožní popruh a protože se snažíme přizpůsobit vašim praktickým pořadavkům, jsou zde průchody jak pro běžný 50mm popruh, tak i užší 25mm popruh.
Horní a spodní oválné otvory slouží pro propletení ramenních a bederních popruhů. Po stranách jsou v backplate umístěné kruhové průchody pro uchycení jak zádové dečky na bójku, tak i připadně dalšího příslušenství (zátěžové kapsy, kanystry ke světlům ap.).

Veškeré hrany a též i otvory v backplate jsou ručně opracovány (sraženy a odjehleny), aby nepoškozovaly popruhy.

Doplňující informace:


Materiály:

nerezová ocel

Barevné varianty:

nerezová ocel

Váha:

6.12 kg

Obsah balení:

zádová deska z nerezové oceli, PVC obal

V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat.Komentáře:


Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Váš komentář