Leštinka sobota 10.7.2010

Leštinka sobota 10.7.2010

Ξ červen 2010 | Aktuality |

V sobotu 10. července, od 10:00, vás zveme na Leštinku na společnou akci naší společnosti a firmy AGAMA. Budou zde prezentované produkty obou společností a jsou zde připraveny velmi atraktivní akce pro návštěvníky!

Připravili jsme si pro vás, kromě prezentace našich produktů, zajímavý program! Za Anhingu zde budeme nabízet akci PŘI NÁKUPU KOMPLETU KŘÍDLA A POSTROJE NITROX KURZ ZDARMA, Agama na tuto sobotu připravila akci VYLOV SI SVŮJ SUCHÝ OBLEK, podrobnosti níže.


Hlavní 'atrakce':

 • samozřejmě vlastní lom, jedno z nejhezčích míst na potápění u nás :]
 • NITROX KURZ ZDARMA! Při objednání jakéhokoliv kompletu křídlo + postroj z naší nabídky nabízíme koncovým zákazníkům, ve spolupráci s pražským instruktorem Ondřejem Belicou (www.potapecskykurz.cz), zcela zdarma základní KURZ NITROX ve výcvikových systémech IANTD (do EAN40), nebo ANDI (do EAN50). Tyto kurzy budou probíhat po dohodě na podzim, podrobnosti sdělím osobně na této akci, nebo na vyžádání.
 • SUCHÝ OBLEK ZDARMA! Společnost Agama připravila velmi lákavou akci podvodního lovení kartiček s číslem, pod který se následně bude skrývat suchý oblek či další ceny. Vyhlášení všech čísel bude probíhat v sobotu 10.7. mezi 16-17 hodinou.

Základní údaje:
KDE: lom Leštinka (www.lestinka.cz, www.lestinkalom.cz)
        lokalita na Stranách potapěčských
KDY: sobota 10. července 2010, od 10:00
CENA: zdarma :] (vlastní akce, případné potápění dle ceníku provozovatele lomu)

Anhinga zde bude představovat výrobky pro technické i rekreační potápění, křídla (kompenzátory vztlaku) od malých 12L kruhových křídel vhodných například pro cestování až po 30L křídla pro dvě láhve, můžete si zde prohlédnout barevné varianty křídel, nově i reflexní "rescue" varianty křídel, lehké duralové zádové desky určené hlavně pro leteckou dopravu i těžký 8mm nerezový backplate s DIR popruhy.
Pokud řešíte problémy s postroji, můžete se zde seznámit s našimi postroji ze zkracovači (hlavně v zahraničí velmi populární a osazované i na postroje pro CCR) nebo postroji s přezkou (trojzubcem). K dispozici budou i další doplňky z naší produkce.

Účast na akci je zcela zdarma, firemní prezentace budou probíhat celý den 'přímo u vody'. Budete zde mít možnost si vyzkoušet naše výrobky přímo na vlastní kůži ve vodě, seznámíte se, v případě zájmu, podrobně ze sortimentem výrobků, které nabízíme, bude zde i možnost nakoupení našich produktů za zajímavé ceny.

Těšíme se na setkání s vámi!< Zpět na Aktuality

Komentáře:


Počet komentářů: 12,079

 1. Štajner M. napsal/a 6. 7. 2010 v 19.07 :

  Dobrý den,tak tohle vypadá na príma akci,akorát ktomu mám jeden dotaz.Všichni víme jak to na Leštince chodí,proto mě zajímá kdepak akce proběhne,u Boržíků,nebo u Počepických?

  • Jan Spáčil napsal/a 8. 7. 2010 v 16.56 :

   Dobrý den, pane Štajnere,

   děkujeme za dotaz, akce je dohodnutá u Boržíků, například kvůli lepší možnosti zkoušení našich výrobků přímo ve vodě. Nejsou v tomto rozhodutí žádné osobní preference, pouze praktická stránka věci :]